Қызылорда облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2023 жылғы 27 қазандағы № 57 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 қарашада № 8461-11 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облыстық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 301 шешiмi (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5193 болып тіркелген);
2) ""Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде орман пайдалану төлемақысының ставкаларын бекіту туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 301 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"" Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 133 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5919 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының төрағасы Н. Байкадамов

О признании утратившими силу некоторых решений Кызылординского областного маслихата
Решение Кызылординского областного маслихата от 27 октября 2023 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 ноября 2023 года № 8461-11
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Кызылординского областного маслихата:
1) решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 301 "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5193);
2) решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 133 "О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 301 "Об утверждении ставок платы за лесные пользования на участках государственного лесного фонда"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5919).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов