Ақжар ауылдық округі Ақжар ауылының көшесін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақжар ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 3 мамырдағы № 2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 мамырда № 8405-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Ақжар ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 12 қазандағы № 2 қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ақжар ауылдық округі Ақжар ауылындағы МТС көшесі Жалғасбай Тұяқбаев көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар ауылдық округінің әкімі Н. Тұрсынбаева

О переименовании улицы села Акжар сельского округа Акжар
Решение акима сельского округа Акжар Кармакшинского района Кызылординской области от 3 мая 2023 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 мая 2023 года № 8405-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Акжар и на основании заключения областной ономастической комиссии от 12 октября 2017 года № 2, РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу МТС в селе Акжар сельского округа Акжар на улицу Жалғасбай Тұяқбаев.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Акжар Н. Тұрсынбаева