Қаракеткен ауылдық округі Қаракеткен ауылының көшелерін қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Қаракеткен ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 5 маусымдағы № 6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 маусымда № 8423-11 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Қаракеткен ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қаракеткен ауылдық округі Қаракеткен ауылының келесі көшелері:
Карл Маркс көшесін Әуелбек Қоңыратбаев көшесіне;
Дружба көшесін Қарақұм көшесіне;
ЛСП көшесін Қараөзек көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаракеткен ауылдық округінің әкімі А. Тоқтаров

О переименовании улиц села Каракеткен сельского округа Каракеткен
Решение акима сельского округа Каракеткен Жалагашского района Кызылординской области от 5 июня 2023 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 июня 2023 года № 8423-11
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Каракеткен и на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 декабря 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Каракеткен сельского округа Каракеткен:
улицу Карл Маркс на улицу Әуелбек Қоңыратбаев;
улицу Дружба на улицу Қарақұм;
улицу ЛСП на улицу Қараөзек.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Каракеткен А. Тоқтаров