Бейнеу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 маусымдағы № 4/45 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 маусымда № 4582-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Бейнеу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Бейнеу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу аудандық мәслихатының төрағасы А. Бораш
Бейнеу аудандық мәслихатының
2023 жылғы 26 маусымдағы
№ 4/45 шешіміне қосымша
Бейнеу аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы №21/172 "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3556 болып тіркелген).
2. Бейнеу аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 ақпандағы №16/154 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы №21/172 "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
3. Бейнеу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы №3/25 "Бейнеу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы №21/172 "Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Бейнеуского районного маслихата
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 26 июня 2023 года № 4/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 27 июня 2023 года № 4582-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Бейнеуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Бейнеуского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Бейнеуского районного маслихата А. Бораш
Приложение к решению
Бейнеуского районного маслихата
от 26 июня 2023 года № 4/45
Перечень утративших силу некоторых решений Бейнеуского районного маслихата
1. Решение Бейнеуского районного маслихата от 16 марта 2018 года №21/172 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3556).
2. Решение Бейнеуского районного маслихата от 14 февраля 2022 года №16/154 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 16 марта 2018 года №21/172 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата".
3. Решение Бейнеуского районного маслихата от 16 мая 2023 года №3/25 "О внесении изменений в решение Бейнеуского районного маслихата от 16 марта 2018 года №21/172 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Бейнеуского районного маслихата".