Қарақия ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Маңғыстау облысы Қарақия аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қаңтардағы № 23/230 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 ақпанда № 4539-12 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының Экология кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарақия аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарақия ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қарақия аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Қалаубай
Қарақия аудандық мәслихатының
шешіміне қосымша
2023 жылғы 17 қаңтардағы № 23/230
Қарақия ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Есептік бірлік
Теңге (қосылған құн салығынсыз)
Жайлы үйлер
1 тұрғыннан айына
265
Жайлы емес үйлер
1 тұрғыннан айына
265
Жылдық тариф бірлігіне (көлем)
1 текше метр (м³)

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Каракиянскому району
Решение Каракиянского районного маслихата Мангистауской области от 17 января 2023 года № 23/230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 1 февраля 2023 года № 4539-12.
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каракиянский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Каракиянскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Каракиянского районного маслихата Ж. Қалаубай
Приложение к решению
Каракиянского районного маслихата
от 17 января 2023 года № 23/230
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Каракиянскому району
Наименование
Расчетная единица
Тенге (без налога на добавленную стоимость)
Домовладения благоустроенные
в месяц с 1-го жителя
265
Домовладения неблагоустроенные
в месяц с 1-го жителя
265
Годовой тариф на единицу (объем)
1 кубический метр (м³)