Рудный қаласының қалалық қатынастарында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланған тарифті белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 18 тамыздағы № 785 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 22 тамызда № 10049 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Рудный қаласының қалалық қатынастарында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланған тариф белгіленсін:
қалалық қатынаста жол жүру үшін интернет желісі мен ұялы байланыс құрылғылары арқылы төлем төлеуді қоса алғанда, электрондық төлем жүйесі арқылы төлем төлеу кезінде барлық маршруттар үшін бірыңғай - 100 (бір жүз) теңге мөлшерінде, қолма-қол ақшамен төлеу кезінде - 150 (бір жүз елу) теңге мөлшерінде.
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Рудный қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қалалық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін Рудный қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласы әкімі В. Ионенко
Рудный
қаласы әкімдігінің
2023 жылғы 18 тамыздағы
№ 785 қаулысына
қосымша
Рудный қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдау тарифтері туралы" 2016 жылғы 13 маусымдағы № 659 қаулысы, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6485 болып тіркелген).
2. Рудный қаласы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 659 "Рудный қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдау тарифтері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 18 қыркүйектегі № 1179 қаулысы, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8659 болып тіркелген).
3. Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 659 "Рудный қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдау тарифтері туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 487 қаулысы, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27751 болып тіркелген).

Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях города Рудного
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 18 августа 2023 года № 785. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 22 августа 2023 года № 10049
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцируемый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городских сообщениях города Рудного:
при оплате в городском сообщении через систему электронной оплаты за проезд, включая посредством сети интернет и устройств сотовой связи, единый для всех маршрутов - в размере 100 (сто) тенге, при оплате наличными деньгами - 150 (сто пятьдесят) тенге.
2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Рудного согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Рудненский городской отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Рудного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Рудного после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Рудного.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко
Приложение к
постановлению акимата
города Рудного
от 18 августа 2023 года
№ 785
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Рудного
1. Постановление акимата города Рудного "О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Рудного" от 13 июня 2016 года № 659, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6485).
2. Постановление акимата города Рудного "О внесении изменения в постановление акимата от 13 июня 2016 года № 659 "О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Рудного" от 18 сентября 2019 года № 1179, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8659).
3. Постановление акимата города Рудного "О внесении изменения в постановление акимата города Рудного от 13 июня 2016 года № 659 "О тарифах на автомобильные перевозки пассажиров и багажа города Рудного" от 19 апреля 2022 года № 487, (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27751).