Денисовка ауылы және Денисов ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 90 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 желтоқсанда № 10121-10 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8, 11-баптарына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисовка ауылы және Денисов ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Денисов ауданының елді мекендерінің бағалау аймақтарының шекаралары схемаларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының төрағасы В. Шерер
Денисов
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 90 шешіміне
1-қосымша
Денисовка ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Денисов
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 90 шешіміне
2-қосымша
Денисов ауданы елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Денисов
аудандық мәслихатының
2023 жылғы 15 желтоқсандағы
№ 90 шешіміне
3- қосымша
Денисовка ауылының бағалау аймақтарының шекаралары схемасы және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Бағалау аймақтарының шекаралары
Түзету коэффиценттері
1
2
3
4
1
1

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Денисовка и населенных пунктов Денисовского района
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 15 декабря 2023 года № 90. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 29 декабря 2023 года № 10121-10
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного кодекса Республики Казахстан Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схемы) зонирования земель села Денисовка и населенных пунктов Денисовского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Денисовка и населенных пунктов Денисовского района согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Денисовского районного маслихата В. Шерер
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата
от 15 декабря 2023 года
№ 90
Проект (схема) зонирования земель села Денисовка
Приложение 2
к решению Денисовского
районного маслихата
от 15 декабря 2023 года
№ 90
Проект (схема) зонирования земель населенных пунктов Денисовского района
Приложение 3
к решению Денисовского
районного маслихата
от 15 декабря 2023 года
№ 90
Границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки села Денисовка
Номер зоны
Границы оценочных зон
Поправочные коэффициенты
1
1

Ауылдың солтүстік-батыс бөлігі Элеваторная көшесінен Красных Партизан көшесіне дейін, ауылдың солтүстік-батыс бөлігі Амангелді көшесінен Мельничная көшесіне дейін (001), ауылдың солтүстік-шығыс бөлігі Красных Партизан көшесінен 50 лет Октября, Береговая көшелеріне дейін, ауылдың солтүстік-шығыс бөлігі Строительная көшесінен Горький, Мельничная көшелеріне дейін (002), ауылдың оңтүстік-батыс бөлігі Дорожная, Нефтебаза, Денисовка станциясы көшелерінен Красных Партизан, Калинина, Новая көшелеріне дейін, ауылдың оңтүстік-батыс бөлігі Мельничная көшесінен Денисовка станциясы көшесіне дейін (003), ауылдың оңтүстік-шығыс бөлігі Красных Партизан, Калинина көшелерінен 50 лет Октября көшесіне дейін, ауылдың оңтүстік-шығыс бөлігі Мельничная көшесінен Титов, Гагарин көшелеріне дейін, оның ішінде Королев, Заречная, Терешкова көшелері (004)
2,0
2
Ауылдың солтүстік-батыс бөлігі ауылдың шетінен Элеваторная, Мельничная көшелеріне дейін (001)
1,7
3
Ауылдың оңтүстік-батыс бөлігі ауылдың шетінен Мельничная, Дорожная, Нефтебаза Денисовка станциясы көшелеріне дейін (003)
1,4
4
Ауылдың оңтүстік-шығыс бөлігі (037)
1,0
Денисов
аудандық мәслихатының

Северо-западная часть села от улицы Элеваторная до улицы Красных Партизан, северо-западная часть села от улицы Амангельды до улицы Мельничная (001), северо-восточная часть села от улицы Красных Партизан до улиц 50 лет Октября, Береговая, северо-восточная часть села от улицы Строительная до улиц Горького, Мельничная (002), юго-западная часть села от улиц Дорожная, Нефтебаза, Станция Денисовка до улиц Красных Партизан, Калинина, Новая, юго-западная часть села от улицы Мельничная до улицы Станция Денисовка (003), юго-восточная часть села от улиц Красных Партизан, Калинина до улицы 50 лет Октября, юго-восточная часть села от улицы Мельничная до улиц Титова, Гагарина, включая улицы Королева, Заречная, Терешковой (004)
2,0
2
2
Северо-западная часть села от края села до улиц Элеваторная, Мельничная (001)
1,7
3
3
Юго-западная часть села от края села до улиц Мельничная, Дорожная, Нефтебаза, Станция Денисовка (003)
1,4
4
4
Юго-восточная часть села (037)
1,0
Приложение 4
к решению Денисовского
районного маслихата