Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2023 жылғы 16 тамыздағы № 54 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 тамызда № 10047 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес тізбе бойынша аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық мәслихатының төрағасы С. Кажиев
шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Аудандық мәслихатының "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 425 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9431 болып тіркелген) шешімі;
2) Аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 425 "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № 450 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9631 болып тіркелген) шешімі;
3) Аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 425 "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 15 сәуірдегі № 28 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9872 болып тіркелген) шешімі;
4) Аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 425 "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 119 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27890 болып тіркелген) шешімі;
5) Аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 425 "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 163 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29592 болып тіркелген) шешімі;
6) Аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 425 "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9958 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 16 августа 2023 года № 54. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 21 августа 2023 года № 10047
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата по перечню согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Карасуского районного маслихата С. Кажиев
Приложение к решению
Перечень признаваемых утратившими силу некоторых решений районного маслихата
1) Решение маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 2 сентября 2020 года № 425 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9431);
2) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 2 сентября 2020 года № 425 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"" от 8 декабря 2020 года № 450 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9631);
3) Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 2 сентября 2020 года № 425 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"" от 15 апреля 2021 года № 28 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9872);
4) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 2 сентября 2020 года № 425 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 29 апреля 2022 года № 119 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27890);
5) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 2 сентября 2020 года № 425 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"" от 14 сентября 2022 года № 163 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29592);
6) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 2 сентября 2020 года № 425 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"" от 6 апреля 2023 года № 9 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9958).