Бейімбет Майлин аудан мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 41 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 қыркүйекте № 10060 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшаға сәйкес аудан мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин аудан маслихатының төрағасы Д. Мартин
Мәслихаттың
2023 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 41 шешіміне
қосымша
Аудан мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Мәслихаттың "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 10 тамыздағы № 403 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9382 болып тіркелген) шешімі;
2) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 10 тамыздағы № 403 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы"" 2020 жылғы 28 қазандағы № 418 (Нормативтік құқықтық актілерді емлекеттік тіркеу тізілімінде № 9529 болып тіркелген) шешімі;
3) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 10 тамыздағы № 403 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 29 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9868 болып тіркелген) шешімі;
4) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 10 тамыздағы № 403 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 112 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27800 болып тіркелген) шешімі;
5) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 10 тамыздағы № 403 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 1 маусымдағы № 120 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28393 болып тіркелген) шешімі;
6) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 10 тамыздағы № 403 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 140 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29817 болып тіркелген) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата района Беимбета Майлина
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 15 сентября 2023 года № 41. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 25 сентября 2023 года № 10060
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения маслихата района согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Беимбета Майлина Д. Мартин
Приложение
решению маслихата
от 15 сентября 2023 года
№ 41
Перечень признаваемых утратившими силу некоторых решений маслихата района
1) Решение маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 10 августа 2020 года № 403 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9382);
2) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 10 августа 2020 года № 403 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 28 октября 2020 года № 418 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9529);
3) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 10 августа 2020 года № 403 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 16 апреля 2021 года № 29 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9868);
4) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 10 августа 2020 года № 403 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 20 апреля 2022 года № 112 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27800);
5) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 10 августа 2020 года № 403 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 1 июня 2022 года № 120 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28393);
6) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 10 августа 2020 года № 403 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 23 сентября 2022 года № 140 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29817);

7) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2020 жылғы 10 тамыздағы № 403 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9988 болып тіркелген) шешімі.

7) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 10 августа 2020 года № 403 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" от 25 апреля 2023 года № 12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9988).