"Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі "Шарбақты аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" № 129/36 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 47/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 желтоқсанда № 7445-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағына 4) тармақшасының сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі "Шарбақты аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5975 болып тіркелген) № 129/36 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауданндық маслихат төрағасы Г. Смаилханова

О признании утратившим силу решения Щербактинского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 129/36 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата маслихата Щербактинского района"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 15 декабря 2023 года № 47/15. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 19 декабря 2023 года № 7445-14
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Щербактинского районного маслихата от 25 апреля 2018 года № 129/36 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарата маслихата Щербактинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5975).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Смаилханова