Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 30 маусымдағы № 4/8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 шілдеде № 7543-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының төрағасы В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
2023 жылғы 30 маусымдағы
№ 4/8 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Солтүстік Қазақстан облысының қалалары мен елді мекендері аумағындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстаудың және қорғаудың Қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4452 болып тіркелді).
2. "Солтүстік Қазақстан облысының қалалары мен елді мекендері аумағындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстаудың және қорғаудың Қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 4 маусымдағы № 21/4 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4768 болып тіркелді).
3. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/4 "Солтүстік Қазақстан облысының қалалары мен елді мекендері аумағындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстаудың және қорғаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 9 маусымдағы № 43/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6350 болып тіркелді).
4. "Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/4 "Солтүстік Қазақстан облысының қалалары мен елді мекендері аумағындағы жасыл екпелерді күтіп-ұстаудың және қорғаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 9 тамыздағы № 6/3 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 30 июня 2023 года № 4/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 июля 2023 года № 7543-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Северо-Казахстанского областного маслихата согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Северо-Казахстанского областного маслихата В. Бубенко
Приложение к решению
Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 30 июня 2023 года № 4/8
Перечень утративших силу некоторых решений Северо-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений на территории городов и населенных пунктов Северо-Казахстанской области" от 12 декабря 2017 года № 17/4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4452).
2. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 17/4 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений на территории городов и населенных пунктов Северо-Казахстанской области" от 4 июня 2018 года № 21/4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4768).
3. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 17/4 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений на территории городов и населенных пунктов Северо-Казахстанской области" от 9 июня 2020 года № 43/10 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6350).
4. Решение Северо-Казахстанского областного маслихата "О внесении изменения в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2017 года № 17/4 "Об утверждении Правил содержания и защиты зеленых насаждений на территории городов и населенных пунктов Северо-Казахстанской области" от 9 августа 2021 года № 6/3.