Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 1 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 4 қаңтарда № 31550 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік теркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айыртау ауданының әкімі Е. Бекшенов
Айыртау ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 4 қаңтардағы
№ 1 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4451 болып тіркелген).
2. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 163 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4790 болып тіркелген).
3. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 112 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 163 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5371 болып тіркелген).
4. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 111 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квоталарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5386 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 4 января 2023 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 января 2023 года № 31550
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айыртауского района Е. Бекшенов
Приложение
к постановлению акимата
Айыртауского района
от 4 января 2023 года № 1
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области" от 11 декабря 2017 года № 392 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4451).
2. Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" от 13 июня 2018 года № 163 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4790).
3. Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2019 года № 112 "О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 13 июня 2018 года № 163 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5371).
4. Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2019 года № 111 "О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 392 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5386).

5. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 80 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 392 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6143 болып тіркелген).
6. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 114 "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 маусымдағы № 163 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6288 болып тіркелген).

5. Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2020 № 80 "О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 11 декабря 2017 года № 392 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов Айыртауского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6143).
6. Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 114 "О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 13 июня 2018 года № 163 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6288).