Айыртау ауданының елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 30 қарашадағы № 8-9-17 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 желтоқсанда № 7641-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 8-бабы 2-тармағына, 11-бабы 1-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Айыртау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Айыртауского района
Решение Айыртауского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2023 года № 8-9-17. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 6 декабря 2023 года № 7641-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан, Айыртауский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ: