Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Володар ауылдық округінің Саумалкөл ауылындағы Новая көшесінің бір бөлігін Желтоқсан көшесіне қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Володар ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 31 наурыздағы № 23 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 5 сәуірде № 7464-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылымы туралы" Заңының 14 – бабы 4) тармақшасына сәйкес, Саумалкөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Солтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 1 наурыздағы қорытындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Володар ауылдық округінің Саумалкөл ауылындағы Новая көшесінің № 28 тұрғын үйден № 73 тұрғын үйге дейінгі бір бөлігі Желтоқсан көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Володар ауылдық округі әкімі Е. Касымгалиев

О переименовании части улицы Новая на улицу Желтоқсан в селе Саумалколь Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2023 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 апреля 2023 года № 7464-15
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Саумалколь, на основании заключения Северо-Казахстанской областной ономастической комиссии от 1 марта 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать часть улицы Новая, от жилого дома № 28 до жилого дома № 73, на улицу Желтоқсан в селе Саумалколь Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким Володарского сельского округа Е. Касымгалиев