Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі №2-2 "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 қарашадағы № 11-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 8 қарашада № 7613-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 сәуірдегі № 2-2 "Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2023 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7487-15 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
М. Жусупбеков

О признании утратившим силу решения Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2023 года № 2-2 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Акжарскому району Северо-Казахстанской области"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 7 ноября 2023 года № 11-3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 8 ноября 2023 года № 7613-15
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2023 года № 2-2 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2023 год по Акжарскому району Северо-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7487-15).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
М. Жусупбеков