Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу және бекіту туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 25 мамырдағы № 1030 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 мамырда № 5028-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 2), 3)-тармақшаларына және 27-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар белгіленсін және бекітілсін.
2. Атырау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 1308 "Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4958 болып тіркелген) және 2023 жылғы 26 қаңтардағы № 126 "Атырау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 13 мамырдағы № 1308 "Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі М. Қалауи
Атырау қаласының әкімдігінің
2023 жылғы 25 мамырдағы
№ 1030 қаулысына қосымша
Атырау қаласы аумағында ішкі сауда субъектілеріне автодүкендерде және (немесе) шатырларда (павильондарда) көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындар
Нақты орналасу орны
Алатын алаңы (га)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым ескерілеген қызмет саласы
Атырау қаласында жергілікті шаруа қожалықтарының жеміс-көкөніс өнімдерімен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары
1.

Об определении и утверждении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории Города Атырау
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 25 мая 2023 года № 1030. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 мая 2023 года № 5028-06
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 2), 3) статьи 8 и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению к настоящему постановлению определить и утвердить специально отведенные места для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Атырау.
2. Признать утратившими силу постановления акимата города Атырау от 13 мая 2021 года № 1308 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4958) и от 26 января 2023 года № 126 "О внесении изменения в постановление акимата города Атырау от 13 мая 2021 года № 1308 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Атырау".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Атырау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким города Атырау М. Қалауи
Приложение к постановлению
акимата города Атырау
от 25 мая 2023 года № 1030
Специально отведенные местадля осуществления выездной торговли с автолавок и (или) палаток (павильонов) субъектам внутренней торговли на территории города Атырау
Точное месторасположение
Занимаемая площадь (га)
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности с учетом близлежащей инфраструктуры
Специально отведенные торговые места для осуществления выездной торговли плодоовощной продукции местных крестьянских хозяйств в городе Атырау
1.

0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
119.
Еркінқала ауылдық округі, Атырау-Еркінқала тас жолы, №56 құрылысының маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
120.
Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала-1 ауылы, Орталық көшесі, №18 ғимарат маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
121.
Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала-2 ауылы, С.Кадралиев және Е.Утеев көшелерінің қиылысы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
122.
Кеңөзек ауылдық округі, Тасқала-3 ауылы, Қайнар тұрғын үй алабындағы Ж.Кулмуханов көшесі, №4 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
123.
Дамбы ауылдық округі, соңғы аялдама маңындағы алаң Махамбет көшесі, №1/1 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
124.
Дамбы ауылдық округі, Амангелді ауылы, Амангелді көшесі, №15 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
125.
Ө.Баймұханов көшесі, №6 үйдің маңы (бұрынғы Жұмыскер ауылдық округі)
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
126.
Ө.Баймұханов көшесі, 1А үйдің маңы (бұрынғы Жұмыскер ауылдық округі)
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
127.
А.Амантурлин көшесі, №30 үйдің маңы (бұрынғы Жұмыскер ауылдық округі)
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
128.
Сатыбалдиев көшесі, №5А үйдің маңы (бұрынғы Жұмыскер ауылдық округі)
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
129.
Сатыбалдиев көшесі, №104 үйдің маңы (бұрынғы Жұмыскер ауылдық округі)
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
130.
Өркен шағын ауданы С.Шөреев көшесі, №84 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
131.
Атырау ауылдық округі, Қ.Алдоңғаров көшесі, №30 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
132.
Атырау ауылдық округі, А.Исмағұлов көшесі, №36 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
133.
А.Аккулов көшесі, №24Б үйдің маңы (бұрынғы Геолог ауылдық округі)

0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
119.
Еркинкалинский сельский округ, трасса Атырау-Еркинкала, возле строение №56
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
120.
Кенузекский сельский округ, село Таскала-1, улица Центральная, возле здания №18
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
121.
Кенузекский сельский округ, село Таскала-2, пересечение улиц Кадралиева С.и Утеева Е.
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
122.
Кенузекский сельский округ, село Таскала-3, жилой массив Кайнар, улица Кулмуханова Ж, возле дома №4.
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
123.
Дамбинский сельский округ, площадь возле конечной остановки улица Махамбета, возле дома №1/1
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
124.
Дамбинский сельский округ, село Амангелди, улица Амангелди, возле дома №15
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
125.
Улица Баймуханова О., возле дома №6 (бывший Жумыскерский сельский округ)
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
126.
Улица Баймуханова О., возле дома №1А (бывший Жумыскерский сельский округ)
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
127.
Улица Амантурлина А., дом №30 (бывший Жумыскерский сельский округ)
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
128.
Улица Сатыбалдиева, возле дома №5А (бывший Жумыскерский сельский округ)
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
129.
Улица Сатыбалдиева, возле дома №104 (бывший Жумыскерский сельский округ)
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
130.
Микрорайон Оркен, улица Шореева С., возле дома №84
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
131.
Атырауский сельский округ, улица Алдонгарова К., возле дома №30,
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
132.
Атырауский сельский округ, улица Исмагулова А., возле дома №36
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
133.
Улица Аккулова А, возле дома №24Б (бывший Геологский сельский округ)

0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
134.
А.Аккулов көшесі, №52А үйдің маңы (бұрынғы Геолог ауылдық округі)
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
135.
Б.Жоламанов көшесі, №10 үйдің маңы (бұрынғы Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы)
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
136.
Мирас тұрғын үй алабы, З.Кошалиев көшесі, №33а үйінің маңы (бұрынғы Геолог ауылдық округі)
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
137.
Атырау ауылдық округі, Құрманғазы ауылы, Б.Нысанбаев көшесі, №27 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
138.
Атырау ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, С.Садыков көшесі
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
139.
Атырау ауылдық округі, Қ.Балманов көшесі, №62 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
140.
Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Ж.Қазиев (Колхоз) көшесі №4, "Қайыршақты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
141.
Қайыршақты ауылдық округі, Жұлдыз-3 ықшам ауданы, Г.Муханбедьяров көшесі, №29 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
142.
Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Құтқожин көшесі, №46 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
143.
Қайыршақты ауылдық округі, Атырау-Индер тас жолы, №1 және №18 көше қиылысы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
144.
Қайыршақты ауылдық округі, Атырау-Индер тас жолы, Қ.Демешов көшесі, №7В үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
145.
Қайыршақты ауылдық округі, Қ.Смағұлов көшесі, №2 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
146.
Қайыршақты ауылдық округі, Талғайран ауылы, Таңатаров көшесі, №1 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
147.
Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы, Қ.Нұржанов көшесі, №100 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ

0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
134.
Улица Аккулова А, возле дома №52А (бывший Геологский сельский округ)
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
135.
Улица Жоламанова Б, возле дома №10 (бывший Геологский сельский округ, село Бирлик)
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
136.
Жилой массив Мирас, улица Кошалиева З., возле дома №33А (бывший Геологский сельский округ)
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
137.
Атырауский сельский округ, село Курмангазы, улица Нысанбаева Б., возле дома №27
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
138.
Атырауский сельский округ, село Жанаталап, улица Садыкова С.
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
139.
Атырауский сельский округ, улица Балманова К, возле дома №62
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
140.
Кайыршахтинский сельский округ, село Томарлы, улица Казиева Ж. (Колхоз) возле дома №4, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Кайыршахтинского сельского округа"
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
141.
Кайыршахтинский сельский округ, микрорайон Жулдыз-3, улица Муханбедьярова Г, возле дома №29
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
142.
Кайыршахтинский сельский округ, село Томарлы, улица Куткожина, возле дома №46
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
143.
Кайыршахтинский сельский округ, трасса Атырау-Индер, перекресток между улиц №1и №18
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
144.
Кайыршахтинский сельский округ, трасса Атырау-Индер, улица Демешова К., возле дома 7В
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
145.
Кайыршахтинский сельский округ, улица Смагулова К., возле дома №2
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
146.
Кайыршахтинский сельский округ, село Талгайран, улица Танатарова, возле дома №1
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
147.
Кайыршахтинский сельский округ, село Бесикты, улица Нуржанова К., возле дома №100
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют

Қайыршақты ауылдық округі, Жұлдыз-3 ықшам ауданы, Г.Муханбедьяров көшесі, №29 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
83.
Қайыршақты ауылдық округі, Томарлы ауылы, Құтқожин көшесі, №46 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
84.
Қайыршақты ауылдық округі, Атырау-Индер тас жолы, №1 және №18 көше қиылысы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
85.
Қайыршақты ауылдық округі, Атырау-Индер тас жолы, Қ.Демешов көшесі, №7В үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
86.
Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы, Қ.Нұржанов көшесі, №100 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
87.
Ақсай ауылдық округі, Ақжар ауылы, Мұнайшы көшесі, № 66 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
88.
Ақсай ауылдық округі, Ақсай ауылы, И.Тайманов көшесі №2, "Ақсай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
89.
Алмалы ауылдық округі Алмалы ауылы, Бейбітшілік көшесі, №1 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
90.
Алмалы ауылдық округі, Береке ауылы, Түсіпқали көшесі, №25А үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
Атырау қаласында балмұздақ, салқындатылған, алкогольсіз сусындармен көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген сауда орындары
1.
Қаныш Сәтпаев даңғылы, №19 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
2.
Алмагул шағын ауданы, №6 үйдің маңындағы саябақ
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
3.
Нұрсая шағын ауданы, №86 үйдің артындағы аллеяда
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
4.
Қ.Смағұлов көшесі, №26/1 ғимаратының алды
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
5.
Қ.Смағұлов көшесі, №52Б ғимаратының алды
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
6.
Б.Құлманов, 1е/1 үйдің маңы
0,0012
2 жыл
Ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері жоқ
7.

Кайыршахтинский сельский округ, микрорайон Жулдыз-3, улица Муханбедьярова Г, возле дома №29
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
83.
Кайыршахтинский сельский округ, село Томарлы, улица Куткожина, возле дома №46
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
84.
Кайыршахтинский сельский округ, трасса Атырау-Индер, перекресток между улиц №1 и №18
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
85.
Кайыршахтинский сельский округ, трасса Атырау-Индер улица, К.Демешова, возле дома 7В
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
86.
Кайыршахтинский сельский округ, село Бесикты, улица К.Нуржанова, возле дома №100
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
87.
Аксайский сельский округ, село Акжар, улица Мунайшы, возле дома №66
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
88.
Аксайский сельский округ, село Аксай, улица И.Тайманова №2, перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Аксайского сельского округа"
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
89.
Алмалинский сельский округ, село Алмалы, улица Бейбитшилик, возле дома №1
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
90.
Алмалинский сельский округ, село Береке,улица Тусипкали, возле дома №25А
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
Специально отведенные торговые места для осуществления выездной торговли мороженым, прохладительными, безалкогольными напитками в городе Атырау
1.
Проспект Каныша Сатпаева, возле дома №19
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
2.
Микрорайон Алмагуль, парк возле дома №6
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
3.
Микрорайон Нурсая, на аллее сзади дома № 86
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
4.
Улица К.Смагулова, перед зданием №26/1
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
5.
Улица К.Смагулова, перед зданием №52Б
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
6.
Б.Кулманов, возле дома 1е/1
0,0012
2 года
Торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров отсутствуют
7.