Атырау қаласы Атырау ауылдық округінің көшелеріне атаулар беру және қайта атау туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Атырау ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 6 сәуірдегі № 170 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 13 сәуірде № 4992-06 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Атырау ауылдық округі тұрғындарының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Атырау қаласы Атырау ауылдық округінің келесі көшелеріне атаулар берілсін:
1) Қызыл балық ауылында:
№ 4 көшесіне – Ауман Байдулов көшесі;
№ 12 көшесіне – Исламғали Қаналиев көшесі;
№ 18 көшесіне – Ерім Харипов көшесі;
№ 19 көшесіне – Сидағали Әжіғалиев көшесі;
№ 20 көшесіне – Тағай Жұмашұлы көшесі;
№ 21 көшесіне – Құмаршық көшесі;
№ 22 көшесіне – Қобыланды батыр көшесі;
№ 23 көшесіне – Дарабоз көшесі;
2) Жаңаталап ауылында:
№ 5 көшесіне – Мұхаметжан Тынышбайұлы көшесі;
№ 7 көшесіне – Смағұл Сәдуақасов көшесі;
№ 11 көшесіне – Әлімхан Ермеков көшесі;
№ 10 көшесіне – Бәтіш Салиева көшесі;
№ 12 көшесіне – Күнсұлу Кенжиева көшесі.
2. Атырау қаласы Атырау ауылдық округінің келесі көшелеріне қайта атаулар берілсін:
1) Құрманғазы ауылында:
Ферма көшесіне – Арай көшесі;
2) Қызыл балық ауылында:
Ферма көшесіне – Ақтоған көшесі;
Золотенок көшесіне – Манаш көшесі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау ауылдық округінің әкімі Н. Халмурзин

О присвоении наименований и переименовании улиц Атырауского сельского округа города Атырау
Решение акима Атырауского сельского округа города Атырау Атырауской области от 6 апреля 2023 года № 170. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 13 апреля 2023 года № 4992-06
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Атырауской областной ономастической комиссии от 23 декабря 2022 года и с учетом мнения населения Атырауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам Атырауского сельского округа города Атырау:
1) в селе Қызыл балық:
улице №4 – улица Ауман Байдулов;
улице №12 – улица Исламғали Қаналиев;
улице №18 – улица Ерім Харипов;
улице №19 – улица Сидағали Әжіғалиев;
улице №20 – улица Тағай Жұмашұлы;
улице №21 – улица Құмаршық;
улице №22 – улица Қобыланды батыр;
улице №23 – улица Дарабоз;
2) в селе Жаңаталап:
улице №5 – улица Мұхаметжан Тынышбайұлы;
улице №7 – улица Смағұл Сәдуақасов;
улице №11 – улица Әлімхан Ермеков;
улице №10 – улица Бәтіш Салиева;
улице №12 – улица Күнсұлу Кенжиева.
2. Переименовать наименования следующим улицам Атырауского сельского округа города Атырау:
1) в селе Құрманғазы:
улицу Ферма – на улицу Арай;
2) в селе Қызыл балық:
улицу Ферма – на улицу Ақтоған
улицу Золотенок – на улицу Манаш.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауского сельского округа Н. Халмурзин