Исатай ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектсінің ортақ мүлкін күтіп ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 8-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 мамырда № 5006-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3 бабының 1 тармағына сәйкес Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Исатай ауданы бойынша 2023 жылға арналған кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшері айына 1 шаршы метр үшін 19,66 теңге сомасында бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Мусин

Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Исатайскому району
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 апреля 2023 года № 8-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 3 мая 2023 года № 5006-06
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях" Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума на 2023 год по Исатайскому району в сумме 19,66 тенге за 1 квадратный метр в месяц.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н. Мусин