Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 187-VI "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" және 2022 жылғы 23 ақпандағы № 89-VII "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 187-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы"шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 6-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 18 мамырда № 5013-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 187-VI "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4108 болып тіркелген) және 2022 жылғы 23 ақпандағы № 89-VII "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Индер аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 наурыздағы № 187-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Индер аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Рамазанов

О признании утратившим силу решений Индерского районного маслихата от 19 марта 2018 года № 187-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Индерского районного маслихата" и от 23 февраля 2022 года № 89-VII "О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Индерского района"от 19 марта 2018 года № 187-VI
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 16 мая 2023 года № 6-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 мая 2023 года № 5013-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Индерского районного маслихата от 19 марта 2018 года № 187-VI "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Индерского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4108) и от 23 февраля 2022 года № 89-VII "О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Индерского района" от 19 марта 2018 года № 187-VI.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат Индерского районного маслихата".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Рамазанов