Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 118 "Құрманғазы ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 маусымдағы № 164 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 маусымда № 5050-06 болып тіркелді
Құрманғазы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 25 ақпандағы № 118 "Құрманғазы ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2879 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

О внесении изменений в постановление акимата Курмангазинского района от 25 февраля 2014 года № 118 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Курмангазинскому району"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 23 июня 2023 года № 164. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 27 июня 2023 года № 5050-06
Акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Курмангазинского района от 25 февраля 2014 года № 118 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Курмангазинскому району" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2879) следующие изменения:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;