Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 176 "Құрманғазы ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидасын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қарашадағы № 306 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 30 қарашада № 5102-06 болып тіркелді
Атырау облысы Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 176 "Құрманғазы ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидасын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3851 болып тіркелген) төменгідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 8, 14 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жангалиев
Құрманғазы ауданы
әкімдігінің 2023 жылғы
23 қарашадағы № 306
қаулысына 1 қосымша
Құрманғазы ауданы
әкімдігінің 2017 жылғы
"24" сәуірдегі № 176
қаулысына 8-қосымша
Құрманғазы ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Ғабит Мүсірепов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы
Құрманғазы ауданы
әкімдігінің 2023 жылғы
23 қарашадағы № 306
қаулысына 2 қосымша
Құрманғазы ауданы
әкімдігінің 2017 жылғы
"24" сәуірдегі № 176
қаулысына 14-қосымша
Құрманғазы ауданының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды "Атырау облысы Білім беру басқармасының Құрманғазы ауданы білім бөлімінің "Фариза Оңғарсынова атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне тасымалдаудың схемасы

О внесении изменений в постановление акимата Курмангазинского района от 24 апреля 2017 года № 176 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Курмангазинского района"
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 23 ноября 2023 года № 306. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 30 ноября 2023 года № 5102-06
Акимат Курмангазинского района Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Курмангазинского района от 24 апреля 2017 года № 176 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Курмангазинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3851) следующее изменение:
Приложения 8, 14 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Жангалиев
Приложение 1 к постановлению
Акимата Курмангазинского
района от 23 ноября
2023 года № 306
Приложение 8 к постановлению
акимата Курмангазинского
района от "24" апреля
2017 года № 176
Схема перевозки детей в коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Габита Мусрепова" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области", проживающих в отдаленных населенных пунктах Курмангазинского района
Приложение 2 к постановлению
Акимата Курмангазинского
района от 23 ноября
2023 года № 306
Приложение 14 к постановлению
акимата Курмангазинского
района от "24" апреля
2017 года № 176
Схема перевозки детей в коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа имени Фаризы Онгарсыновой" отдела образования Курмангазинского района Управления образования Атырауской области", проживающих в отдаленных населенных пунктах Курмангазинского района