Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 103-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 желтоқсанда № 5116-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына және "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" 2023 жылғы 13 шілдедегі № 563 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Калиева
Құрманғазы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
25 желтоқсандағы № 103-VIII
шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Құрманғазы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V "Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің аумағында жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3085 болып тіркелген) шешімі;
2) Құрманғазы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 маусымдағы № 423-V "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V "Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3251 болып тіркелген) шешімі;
3) Құрманғазы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 70-VІ "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V "Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3646 болып тіркелген) шешімі;
4) Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 шілдедегі № 424-VІ "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V "Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4463 болып тіркелген) шешімі;

О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2023 года № 103-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 27 декабря 2023 года № 5116-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и постановления Правительства Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" от 13 июля 2023 года № 563 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель маслихата Г. Калиева
Приложение к решению
Курмангазинского районного
маслихата от 25 декабря
2023 года № 103-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений районного маслихата
1) Решение Курмангазинского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3085);
2) Решение Курмангазинского районного маслихата от 22 июня 2015 года № 423-V "О внесении изменения в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3251);
3) Решение Курмангазинского районного маслихата от 22 сентября 2016 года № 70-VІ "О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3646);
4) Решение Курмангазинского районного маслихата от 4 июля 2019 года № 424-VІ "О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Курмангазинского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4463);

5) Құрманғазы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 10 наурыздағы № 128-VІІ "Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 364-V "Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

5) Решение Курмангазинского районного маслихата от 10 марта 2022 года № 128-VІІ "О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 364-V "Об утверждении правил проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории сельских округов Курмангазинского района".