Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 19 қыркүйектегі № 204 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 20 қыркүйекте № 6346-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Келесі қаулылардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Учаскелік комиссиялар туралы ережені бекіту туралы" Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 337 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4345 болып тіркелген);
2) "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 337 "Учаскелік комиссиялар туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 30 қарашадағы № 242 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5921 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Туркестанской области от 19 сентября 2023 года № 204. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 20 сентября 2023 года № 6346-13
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие постановления:
1) акимата Южно-Казахстанской области от 4 декабря 2017 года № 337 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4345);
2) акимата Туркестанской области от 30 ноября 2020 года № 242 "О внесении изменений в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 4 декабря 2017 года № 337 "Об утверждении Положения об участковых комиссиях" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5921).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды