Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 22 "Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 298 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 27 желтоқсанда № 6438-13 болып тiркелдi
Түркістан облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардың) құрамдарында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшерін бекіту туралы" Оңтүстiк Қазақстан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 22 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4423 болып тіркелген) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Түркістан облысы әкiмi аппаратының басшысына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түркістан облысының әкімі Д. Сатыбалды
Түркістан облысы әкімдігінің
2023 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 298 қаулысына қосымша
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2018 жылғы "19" қаңтардағы
№ 22 қаулысына қосымша
Спорт түрлері бойынша Қазақстан Республикасы құрама командаларының (спорт түрлері бойынша ұлттық құрама командалардың) құрамына кіретін спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына, сондай-ақ спорттың ойналатын түрлері бойынша Қазқстан Республикасы құрама командаларының (ұлттық құрама командалардыңа) құрамында қатысатын спортшыларға, олардың жаттықтырушыларына және клубтық командалардың жетекшілеріне ай сайынғы ақшалай жабдықталым төлемдерінің мөлшері
Жарыстардың атаулары
Орын
Төлем мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
Спортшылар
Жаттықтырушылар
Клубтық команда жетекшілер
Олимпиада ойындары (жазғы, қысқы);
Паралимпиада ойындары (жазғы, қысқы);
Сурдлимпиада ойындары (жазғы, қысқы)
1-орын
250 АЕК
250 АЕК
250 АЕК
2-орын
175 АЕК
175 АЕК
175 АЕК
3-орын
150 АЕК
150 АЕК
150 АЕК
4-орын
140 АЕК
140 АЕК
140 АЕК
5-орын
120 АЕК
120 АЕК
120 АЕК
6-орын
100 АЕК
100 АЕК
100 АЕК
Әлем чемпионаты (ересектер арасында): олимпиадалық спорт түрлері бойынша
1-орын
150 АЕК
150 АЕК
150 АЕК
2-орын
130 АЕК
130 АЕК
130 АЕК
3-орын
110 АЕК
110 АЕК
110 АЕК
Әлем чемпионаты (ересектер арасында): олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша
1-орын
110 АЕК
110 АЕК
110 АЕК
2-орын
90 АЕК
90 АЕК
90 АЕК
3-орын
70 АЕК
70 АЕК
70 АЕК
Азия, Пара Азия ойындары (жазғы, қысқы);
Дүниежүзілік Универсиада (жазғы, қысқы)
1-орын
130 АЕК
130 АЕК
130 АЕК
2-орын
120 АЕК
120 АЕК
120 АЕК
3-орын
110 АЕК
110 АЕК
110 АЕК
Жасөспірімдер Олимпиада ойындары (жазғы, қысқы);
Азия чемпионаты (ересектер арасында): олимпиадалық спорт түрлері бойынша;
Әлем чемпионаты (жастар арасында): олимпиадалық спорт түрлері бойынша
1-орын
110 АЕК
110 АЕК
110 АЕК
2-орын
90 АЕК
90 АЕК
90 АЕК
3-орын
70 АЕК
70 АЕК
70 АЕК
Азия чемпионаты (ересектер арасында): олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша
1-орын
90 АЕК
90 АЕК
90 АЕК
2-орын
70 АЕК
70 АЕК
70 АЕК
3-орын
50 АЕК
50 АЕК
50 АЕК
Әлем чемпионаты (жасөспірімдер арасында): олимпиадалық спорт түрлері бойынша;
Азия чемпионаты (жастар арасында): олимпиадалық спорт түрлері бойынша;
1-орын
90 АЕК
90 АЕК
90 АЕК
2-орын
80 АЕК
80 АЕК
80 АЕК
3-орын
70 АЕК
70 АЕК
70 АЕК
Қазақстан Республикасының чемпионаты (ересектер арасында): олимпиадалық спорт түрлері бойынша;
Қазақстан Республикасының спартакиадасы (жазғы, қысқы)
1-орын
80 АЕК
80 АЕК
80 АЕК
2-орын
70 АЕК
70 АЕК
70 АЕК
3-орын
60 АЕК
60 АЕК
60 АЕК
Қазақстан Республикасының чемпионаты (ересектер арасында): олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша
1-орын
60 АЕК
60 АЕК
60 АЕК
2-орын
50 АЕК
50 АЕК
50 АЕК
3-орын
40 АЕК
40 АЕК
40 АЕК
Қазақстан Республикасының Жастар спорт ойындары (жазғы, қысқы);
Қазақстан Республикасының чемпионаты (жастар арасында): олимпиадалық спорт түрлері бойынша
1-орын
60 АЕК
60 АЕК
60 АЕК
2-орын
50 АЕК
50 АЕК
50 АЕК
3-орын
40 АЕК
40 АЕК
40 АЕК
Қазақстан Республикасының чемпионаты (жастар арасында): олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша
1-орын
50 АЕК
50 АЕК
50 АЕК
2-орын
40 АЕК
40 АЕК
40 АЕК
3-орын
30 АЕК
30 АЕК
30 АЕК
Қазақстан Республикасының чемпионаты (жасөспірімдер арасында): олимпиадалық спорт түрлері бойынша;
1-орын
40 АЕК
40 АЕК
40 АЕК
2-орын
30 АЕК
30 АЕК
30 АЕК
3-орын
20 АЕК
20 АЕК
20 АЕК
Қазақстан Республикасының чемпионаты (жасөспірімдер арасында): олимпиадалық емес спорт түрлері бойынша
1-орын
30 АЕК
30 АЕК
30 АЕК
2-орын
20 АЕК
20 АЕК
20 АЕК
3-орын
10 АЕК
10 АЕК
10 АЕК

О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 января 2018 года № 22 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд"
Постановление акимата Туркестанской области от 26 декабря 2023 года № 298. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 27 декабря 2023 года № 6438-13
Акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 19 января 2018 года № 22 "Об утверждении размеров выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4423) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Туркестанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Туркестанской области Д. Сатыбалды
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от 26 декабря 2023 года № 298
Приложение к постановлению
акимата Южно-Казахстанской области
от "19" января 2018 года № 22
Размеры выплат ежемесячного денежного содержания спортсменам, входящим в состав сборных команд Республики Казахстан по видам спорта (национальных сборных команд по видам спорта), их тренерам, а также спортсменам, выступающим в составах сборных команд Республики Казахстан (национальных сборных команд) по игровым видам спорта, их тренерам и руководителям клубных команд
Наименования соревнований
Место
Размер выплаты (месячный расчетный показатель)
Спортсмены
Тренеры
Руководители клубных команд
Олимпийские игры (летние, зимние); Паралимпийские игры (летние, зимние); Сурдлимпийские игры (летние, зимние)
1 место
250 МРП
250 МРП
250 МРП
2 место
175 МРП
175 МРП
175 МРП
3 место
150 МРП
150 МРП
150 МРП
4 место
140 МРП
140 МРП
140 МРП
5 место
120 МРП
120 МРП
120 МРП
6 место
100 МРП
100 МРП
100 МРП
Чемпионат мира (среди взрослых): по олимпийским видам спорта
1 место
150 МРП
150 МРП
150 МРП
2 место
130 МРП
130 МРП
130 МРП
3 место
110 МРП
110 МРП
110 МРП
Чемпионат мира (среди взрослых): по неолимпийским видам спорта
1 место
110 МРП
110 МРП
110 МРП
2 место
90 МРП
90 МРП
90 МРП
3 место
70 МРП
70 МРП
70 МРП
Азиатские, Пара Азиатские игры (летние, зимние); Всемирная Универсиада (летняя, зимняя)
1 место
130 МРП
130 МРП
130 МРП
2 место
120 МРП
120 МРП
120 МРП
3 место
110 МРП
110 МРП
110 МРП
Юношеские Олимпийские игры (летние, зимние); Чемпионат Азии (среди взрослых): по олимпийским видам спорта; Чемпионат мира (среди молодежи): по олимпийским видам спорта
1 место
110 МРП
110 МРП
110 МРП
2 место
90 МРП
90 МРП
90 МРП
3 место
70 МРП
70 МРП
70 МРП
Чемпионат Азии (среди взрослых): по неолимпийским видам спорта
1 место
90 МРП
90 МРП
90 МРП
2 место
70 МРП
70 МРП
70 МРП
3 место
50 МРП
50 МРП
50 МРП
Чемпионат мира (среди юношей): по олимпийским видам спорта; Чемпионат Азии (среди молодежи): по олимпийским видам спорта
1 место
90 МРП
90 МРП
90 МРП
2 место
80 МРП
80 МРП
80 МРП
3 место
70 МРП
70 МРП
70 МРП
Чемпионат Республики Казахстан (среди взрослых): по олимпийским видам спорта; Спартакиада Республики Казахстан (летняя, зимняя)
1 место
80 МРП
80 МРП
80 МРП
2 место
70 МРП
70 МРП
70 МРП
3 место
60 МРП
60 МРП
60 МРП
Чемпионат Республики Казахстан (среди взрослых): по неолимпийским видам спорта;
1 место
60 МРП
60 МРП
60 МРП
2 место
50 МРП
50 МРП
50 МРП
3 место
40 МРП
40 МРП
40 МРП
Молодежные спортивные игры Республики Казахстан (летние, зимние); Чемпионат Республики Казахстан (среди молодежи): по олимпийским видам спорта
1 место
60 МРП
60 МРП
60 МРП
2 место
50 МРП
50 МРП
50 МРП
3 место
40 МРП
40 МРП
40 МРП
Чемпионат Республики Казахстан (среди молодежи): по неолимпийским видам спорта
1 место
50 МРП
50 МРП
50 МРП
2 место
40 МРП
40 МРП
40 МРП
3 место
30 МРП
30 МРП
30 МРП
Чемпионат Республики Казахстан (среди юношей): по олимпийским видам спорта
1 место
40 МРП
40 МРП
40 МРП
2 место
30 МРП
30 МРП
30 МРП
3 место
20 МРП
20 МРП
20 МРП
Чемпионат Республики Казахстан (среди юношей): по неолимпийским видам спорта
1 место
30 МРП
30 МРП
30 МРП
2 место
20 МРП
20 МРП
20 МРП
3 место
10 МРП
10 МРП
10 МРП