Түркістан қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 қаңтардағы № 2/13-VII "Түркістан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 10/45-VIII шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 желтоқсанда № 6420-13 болып тіркелді
Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 қаңтардағы №2/13-VII "Түркістан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6053 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен айқындалған тұрғын үй сертификаттарын алушылар санаттарының тізбесіндегі 2-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) "Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 68-бабында айқындалған халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына жататын санаттары;
2) "Еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесін қалыптастыру және оның нәтижелерін пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 20 мамырдағы №161 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №32546 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес қалыптастырылатын еңбек ресурстарын болжаудың ұлттық жүйесінің нәтижелері (сауалнама нәтижелері негізінде кадрларға қажеттілік болжамы) негізінде денсаулық сақтау, білім беру, мәдениет және спорт салаларында еңбек қызметін жүзеге асыратын сұранысқа ие мамандар.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасы Г. Сарсенбаев

О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 29 января 2021 года № 2/13-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Туркестан"
Решение Туркестанского городского маслихата Туркестанской области от 13 декабря 2023 года № 10/45-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 14 декабря 2023 года № 6420-13
Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 29 января 2021 года № 2/13-VII "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Туркестан" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6053) следующие изменения:
подпункты 1) и 2) пункта 2 перечня категорий получателей жилищных сертификатов, определенных указанным решением изложить в следующей редакции:
"1) категории социально уязвимых слоев населения, определенные статьей 68 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях";
2) востребованные специалисты, осуществляющие трудовую деятельность в отрасли здравоохранения, образования, культуры и спорта, на основе результатов национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов (прогноза потребности в кадрах на основе результатов опроса), формируемых в соответствии с Приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 20 мая 2023 года №161 "Об утверждении Правил формирования национальной системы прогнозирования трудовых ресурсов и использования ее результатов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №32546).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель городского маслихата Г. Сарсенбаев