Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 маусымдағы № 32-223-VI "Мақтаарал ауданының кенттері мен ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешiмiнің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 қыркүйектегі № 6-48-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 қыркүйекте № 6342-13 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 1 тармағына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының "Мақтаарал ауданының кенттері мен ауылдық округтерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 19 маусымдағы № 32-223-VI шешiмi. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4659 болып тіркелген);
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихатының төрағасы К. Сарсекбаев

О признании утратившим силу решения Мактааральского районного маслихата от 19 июня 2018 года № 32-223-VI "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселков и сельских округов Мактааральского района"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 13 сентября 2023 года № 6-48-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 14 сентября 2023 года № 6342-13
"В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мактааральского районного маслихата "Об утверждении регламента собрания местного сообщества поселков и сельских округов Мактааральского района" от 19 июня 2018 года № 32-223-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4659).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Мақтаарал аудандық мәслихатының төрағасы К. Сарсекбаев