Мақтаарал ауданы Жамбыл ауылдық округі Жамбыл елді мекенінің шекарасын (шегін) өзгерту және белгілеу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 523 бірлескен қаулысы және Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қыркүйектегі № 6-43-VIII шешімі. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 15 қыркүйекте № 6343-13 тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 108-бабының 1, 5-тармақтарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Мақтаарал ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал ауданының жер қатынастары бөлімі мен Мақтаарал ауданының сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімінің бірлескен ұсынысына сәйкес, Мақтаарал ауданы Жамбыл ауылдық округі Жамбыл елді мекенінің шекарасы өзгертілсін:
1) 103,19 гектар жер учаскесі Жамбыл ауылдық округі Жамбыл ауылының шегіне енгізіле отырып, жалпы ауданы 372,47 гектар;
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал ауданының әкімі Б. Асанов
Мақтаарал аудандық
мәслихатының төрағасы К. Сарсекбаев

Об изменении и установлении границ (пределов) населенного пункта Жамбыл Жамбылского сельского округа Мактааральского района
Совместные постановление акимата Мактааральского района Туркестанской области от 14 сентября 2023 года № 523 и решение маслихата Мактааральского района Туркестанской области от 14 сентября 2023 года № 6-43-VIII. Зарегистрированы в Департаменте юстиции Туркестанской области 15 сентября 2023 года за № 6343-13
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", акимат Мактааральского района ПОСТАНОВИЛ и Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы населенного пункта Жамбыл Жамбылского сельского округа Мактааральского района согласно совместному предложению отдела земельных отношений Мактааральского района и отдела архитектуры, градостроительства и строительства Мактааральского района:
1) включить 103,19 гектар земельного участка в границу населенного пункта Жамбыл сельского округа Жамбыл, общая площадь 372,47 гектар;
2. Данное совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мактааральского района Б. Асанов
Председатель маслихата Мактааральского района К. Сарсекбаев