Отырар ауданының мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 27/144-VI "Б" корпусы Отырар аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 шілдедегі № 4/28-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 10 шілдеде № 6325-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Отырар ауданының мәслихатының 2018 жылғы 25 маусымдағы № 27/144-VI "Б" корпусы Отырар аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4649 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының мәслихатының төрағасы У. Ұзақов

О признании утратившим силу решения маслихата Отрарского района от 25 июня 2018 года № 27/144-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Отрарского районного маслихата"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 5 июля 2023 года № 4/28-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 10 июля 2023 года № 6325-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Отрарского района от 25 июня 2018 года № 27/144-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Отрарского районного маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4649).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Отрарского района У. Ұзақов