Отырар ауданында салық салу объектісінің елдi мекендерінде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Түркістан облысы Отырар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 20 қарашадағы № 247 қаулысы. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 21 қарашада № 6404-13 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 529-бабының 6-тармағына және Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрінің 2018 жылғы 12 қарашадағы №475 бұйрығымен бекітілген Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесіне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №17847 тіркелген) сәйкес, Отырар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении коэффициента зонирования в Отырарском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах
Постановление акимата Отырарского района Туркестанской области от 20 ноября 2023 года № 247. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 21 ноября 2023 года № 6404-13
Примечание ИЗПИ!
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2024.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и Методикой расчета коэффициента зонирования утвержденной приказом Министра информации и коммуникаций Республики Казахстан от 12 ноября 2018 года №475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №17847), акимат Отырарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ: