Сайрам аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 маусымдағы № 28-186/VI "Б" корпусы Сайрам аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2023 жылғы 16 мамырдағы № 2-21/VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 22 мамырда № 6289-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27- бабына сәйкес, Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "Б" корпусы Сайрам аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 5 маусымдағы № 28-186/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4639 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ш. Халмурадов

О признании утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата от 5 июня 2018 года № 28-186/VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сайрамского районного маслихата
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 16 мая 2023 года № 2-21/VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 мая 2023 года № 6289-13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сайрамского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сайрамского районного маслихата" от 5 июня 2018 года № 28-186/VI (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4639).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ш. Халмурадов