Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 9-42-VI ""Б" корпусы Жетісай аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 5-25-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 5 шілдеде № 6324-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының ""Б" корпусы Жетісай аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 22 қарашадағы № 9-42-VI (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4845 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы М. Касимов

О признании утратившим силу решения Жетысайского районного маслихата от 22 ноября 2018 года № 9-42-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жетысайского районного маслихата"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 4 июля 2023 года № 5-25-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 5 июля 2023 года № 6324-13
В соответствии с законом Республики Казахстан "О правовых актах" Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Жетысайского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Жетысайского районного маслихата" от 22 ноября 2018 года № 9-42-VI (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4845).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата М. Касимов