Атауы жоқ көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Абай ауылы әкімінің 2023 жылғы 15 мамырдағы № 39 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 мамырда № 6271-13 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 қазандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы Абай ауылының атауы жоқ көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) №1 атауы жоқ көшеге - Сабыр Рахимов көшесі;
2) №2 атауы жоқ көшеге - Бауыржан Момышұлы көшесі;
3) №3 атауы жоқ көшеге - Рақымжан Қошқарбаев көшесі;
4) №4 атауы жоқ көшеге - Медеу көшесі;
5) №5 атауы жоқ көшеге - Алаш көшесі;
6) №6 атауы жоқ көшеге - Сауран көшесі;
7) №7 атауы жоқ көшеге - Ұлытау көшесі;
8) №8 атауы жоқ көшеге - Алтынтөбе көшесі;
9) №9 атауы жоқ көшеге - Көктал көшесі;
10) №10 атауы жоқ көшеге - Алтай көшесі;
11) №11 атауы жоқ көшеге - Түркістан көшесі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай ауылының әкімі Е. Абдирахманов

О присвоении наименований безымянным улицам
Решение акима села Абай Келесского района Туркестанской области от 15 мая 2023 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 16 мая 2023 года № 6271-13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 октября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Абай Келесского района следующие наименования:
1) безымянной улице №1 - улица Сабыр Рахимов;
2) безымянной улице №2 - улица Бауыржан Момышұлы;
3) безымянной улице №3 - улица Рахымжан Қошкарбаев;
4) безымянной улице №4 - улица Медеу;
5) безымянной улице №5 - улица Алаш;
6) безымянной улице №6 - улица Сауран;
7) безымянной улице №7 - улица Ұлытау;
8) безымянной улице №8 - улица Алтынтөбе;
9) безымянной улице №9 - улица Көктал;
10) безымянной улице №10 - улица Алтай;
11) безымянной улице №11 - улица Түркістан.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Абай Е. Абдирахманов