Келес ауданы Қошқарата ауылдық округінің Ұшқын ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Қошқарата ауылдық округінің әкімінің 2023 жылғы 11 мамырдағы № 75 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2023 жылғы 11 мамырда № 6265-13 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 18 қазандағы қорытындысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Келес ауданы Қошқарата ауылдық округінің Ұшқын ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
1) Ю.Гагарин көшесін Дінмұхамед Қонаев көшесіне;
2) Мичурин көшесін Төлеби көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аким сельского округа Актобе Е. Жасузаков

О переименовании некоторых улиц села Ушкын сельского округа Кошкарата Келесского района
Решение акима сельского округа Кошкарата Келесского района Туркестанской области от 11 мая 2023 года № 75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 мая 2023 года № 6265-13
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения областной ономастической комиссии от 18 октября 2022 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Ушкын сельского округа Кошкарата Келесского района:
1) улицу Ю.Гагарина на улицу Дінмұхамед Қонаев;
2) улицу Мичурина на улицу Төлеби.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кошкарата Ш. Турсынбаев