Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 "Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 304 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 29 желтоқсанда № 8940-16 болып тіркелді
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 "Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5721 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес реттік нөмірі 13 жолымен толықтырылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін оның Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Е. Көшербаев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп
және құрылыс министрлігі Геология
комитетінің "Шығысқазжерқойнауы"
Шығыс Қазақстан өңіраралық
геология департаменті басшысы
__________________
2023 жылғы "___" _____________
Е. Еркешев
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Шығыс Қазақстан
облысы бойынша экология
департаментінің басшысының
міндетін атқарушы
__________________
2023 жылғы "___" _____________
М. Бутабаев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің

О внесении дополнения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2018 года № 392 "Об определении территорий для старательства"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 25 декабря 2023 года № 304. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 декабря 2023 года № 8940-16
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2018 года № 392 "Об определении территорий для старательства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5721) следующее дополнение:
приложение к указанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 13, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Восточно-Казахстанского областного акимат после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Восточно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев
"Согласовано"
Руководитель Восточно-Казахстанского
межрегионального департамента геологии
Комитета геологии Министерства
промышленности и строительства
Республики Казахстан "Востказнедра"
__________________
"___" _____________ 2023 года
Е. Еркешев
"Согласовано"
Исполняющий обязанности
руководителя Департамента экологии
по Восточно-Казахстанской области
Комитета экологического регулирования
и контроля Министерства
экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
__________________
"___" _____________ 2023 года
М. Бутабаев
Приложение к постановлению
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата