Күршім аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 шілдедегі № 5/12-VIII шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 шілдеде № 8888-16 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күршім аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Күршім аудандық мәслихатының "Күршім аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 наурыздағы №20/5-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5589 болып тіркелді);
2) Күршім аудандық мәслихатының "Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 20/5-VI "Күршім аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 24 маусымдағы № 50/12-VI шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7319 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Бахтияров

О признании утратившими силу некоторых решений Курчумского районного маслихата
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2023 года № 5/12-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 12 июля 2023 года № 8888-16
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Курчумского районного маслихата:
1) решение Курчумского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Курчумского районного маслихата" от 13 марта 2018 года № 20/5-VI. (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5589);
2) решение Курчумского районного маслихата "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 20/5-VI "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Курчумского районного маслихата" от 24 июня 2020 года № 50/12-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7319).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Бахтияров