Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 86 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 2-4 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 7136-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 3) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының Қаракөл ауылдық округінің Қоскөл елді мекенінің бағыныстылығы Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданының Егіндікөл ауылдық округінің әкімшілік бағыныстылығына беріліп өзгертілсін.
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы осы бірлескен қаулы және шешімнің Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
Мәслихат төрағасы М. Мукаев

О внесении изменения в административно-территориальное устройство Каратобинского района Западно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2023 года № 86 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 10 апреля 2023 года № 2-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 апреля 2023 года № 7136-07
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить подчиненность населенного пункта Косколь Каракульского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области, передав в административное подчинение Егиндикольского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области.
2. Руководителю аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
Председатель маслихата М. Мукаев