Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 31 тамыздағы № 9-8 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 1 қыркүйекте № 7233-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1 Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңақала аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы К. Каменов
Аудандық мәслихаттың
2023 жылғы 31 тамыздағы № 9-8
шешіміне қосымша
1.  "Жаңақала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6817 болып тіркелген).
2. "Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-2 "Жаңақала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 сәуірдегі № 21-10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27824 болып тіркелген).
3. "Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-2 "Жаңақала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жаңақала аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 32-10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31631 болып тіркелген).
4. "Жаңақала аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 2-2 "Жаңақала ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 маусымдағы № 7-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7187-07 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Жангалинского районного маслихата
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 августа 2023 года № 9-8. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 1 сентября 2023 года № 7233-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Жангалинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата К. Каменов
Приложение к решению
районного маслихата
от 31 августа 2023 года № 9-8
1. Решение Жангалинского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жангалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6817).
2. Решение Жангалинского районного маслихата от 25 апреля 2022 года № 21-10 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жангалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №27824).
3. Решение Жангалинского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 32-10 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жангалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31631).
4. Решение Жангалинского районного маслихата от 5 июня 2023 года № 7-3 "О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 22 января 2021 года № 2-2 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жангалинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7187-07).