Бәйтерек ауданы әкімдігінің "Бәйтерек ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 430 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 1 наурыздағы № 111 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 наурызда № 7124-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Бәйтерек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйтерек ауданы әкімдігінің "Бәйтерек ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2020 жылғы 23 қыркүйектегі №430 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6383 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бәйтерек ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданының әкімі М. Токжанов

О признании утратившим силу постановление акимата района Бәйтерек от 23 сентября 2020 года № 430 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по району Бәйтерек"
Постановление акимата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 1 марта 2023 года № 111. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 10 марта 2023 года № 7124-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат района Бәйтерек ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Бәйтерек от 23 сентября 2020 года №430 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов по району Бәйтерек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6383).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Бәйтерек.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Бәйтерек Западно-Казахстанской области М. Токжанов