Казталов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 қарашадағы № 9-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 қарашада № 7283-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Казталов аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
2023 жылғы 2 қарашадағы
№ 9-3
шешіміне қосымша
Казталов аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі:
1. "Казталов ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58-17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6768 болып тіркелген) шешімі;
2. "Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58-17 "Казталов ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 17-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27907 болып тіркелген) шешімі;
3. "Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 58-17 "Казталов ауданының әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекеленген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Казталов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31312 болып тіркелген) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Казталовского районного маслихата
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 2 ноября 2023 года № 9-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 3 ноября 2023 года № 7283-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Казталовского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение к решению
от 2 ноября 2023 года № 9-3
Перечень утративших силу некоторых решений Казталовского районного маслихата:
1. Решение Казталовского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 58-17 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Казталовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6768).
2. Решение Казталовского районного маслихата от 28 апреля 2022 года № 17-4 "О внесении изменения в решение маслихата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2020 года № 58-17 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Казталовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27907).
3. Решение Казталовского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 26-3 "О внесении изменений в решение маслихата Казталовского района от 24 декабря 2020 года № 58-17 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Казталовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 31312).