Теректі аудандық мәслихатының "Теректі ауданында жеке оқыту жоспары бойынша мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" 2015 жылғы 25 ақпандағы № 25-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 желтоқсанда № 7303-07 болып тіркелді
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының "Теректі ауданында жеке оқыту жоспары бойынша мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" 2015 жылғы 25 ақпандағы № 25-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3835 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 7- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Оқытуға жұмсалған шығындарды өтеу мөлшері ай сайын әрбір мүгедектігі бар балаға бес айлық есептік көрсеткішке тең.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев

О внесении изменения в решение Теректинского районного маслихата от 25 февраля 2015 года № 25-2 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Теректинском районе"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2023 года № 11-3. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2023 года № 7303-07
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 февраля 2015 года № 25-2 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Теректинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3835) следующее изменение:
в приложении к указанному решению пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Размер возмещения затрат на обучение равен пяти месячным расчетным показателям на каждого ребенка с инвалидностью ежемесячно.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев