Райымбек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 18-104 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 6 ақпанда № 6086-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Райымбек аудандық мәслихатының төрағасы С. Мусирбаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 ақпандағы № 18-104 шешіміне қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 43-227 "Райымбек ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3143 болып тіркелген);
2. Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 мамырдағы № 45-244 "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 45-244 "Райымбек ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3225 болып тіркелген);
3. Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 14-81 "Райымбек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 43-227 "Райымбек ауданындағы аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4182 болып тіркелген);
4. Райымбек аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 мамырдағы № 17-96 "Райымбек ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшерін және тәртібін айқында туралы" шешімі (Нормативтік құқытық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4233 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых решений Райымбекского районного маслихата
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 6 февраля 2024 года № 18-104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 6 февраля 2024 года № 6086-05
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Райымбекского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Райымбекского районного маслихата С. Мусирбаев
Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от 6 февраля 2024 года № 18-104
Перечень некоторых решений Райымбекского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. Решение Райымбекского районного маслихата от 30 марта 2015 года № 43-227 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Райымбекского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3143);
2. Решение Райымбекского районного маслихата от 25 мая 2015 года № 45-244 "О внесении изменения в решение Райымбекского районного маслихата от 30 марта 2015 года № 43-227 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Райымбекского района"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3225);
3. Решение Райымбекского районного маслихата от 15 марта 2017 года № 14-81 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 30 марта 2015 года № 43-227 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) Райымбекского района"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4182);
4. Решение Райымбекского районного маслихата от 30 мая 2017 года № 17-96 "Об определении размера и порядка возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов по индивидуальному учебному плану в Райымбекском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4233).