Талғар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 наурыздағы № 3-14 "Талғар ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібін және мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 ақпандағы № 18-68 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2024 жылғы 29 ақпанда № 6094-05 болып тіркелді
Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Талғар аудандық мәслихатының "Талғар ауданында мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібін және мөлшерін айқындау туралы" 2021 жылғы 3 наурыздағы № 3-14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тізілімінде № 5898 болып тiркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы қазақ тілінде жаңа редакцияда жазылсын:
"Талғар ауданында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшері";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы алып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының төрағасы М. Алибеков

О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 3 марта 2021 года № 3-14 "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Талгарском районе"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 26 февраля 2024 года № 18-68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 февраля 2024 года № 6094-05
Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в Талгарском районе" от 3 марта 2021 года № 3-14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5898) следующие изменения:
заголовок указанного решения в казахском языке изложить в новой редакции:
"Талғар ауданында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшері";
пункт 2 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талгарского районного маслихата М. Алибеков