Абай облысының облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларында, кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы
Абай облысы әкімдігінің 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 77 бірлескен қаулысы және Абай облысы мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 14/104-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 18 сәуірде № 258-18 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 10-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 8) тармақшасына, "Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 2 қыркүйектегі № 890 қаулысының 3-1-тармағына сәйкес, Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Абай облысы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысының облыс орталығында, облыстық және аудандық маңызы бар қалаларында, кенттері мен ауылдық елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкалары осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы бірлескен Абай облысы әкімдігінің қаулысы және Абай облысы мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
Абай облысы мәслихатының төрағасы
К. Сулейменов
Абай облысы әкімдігінің
2024 жылғы 12 сәуірдегі
№ 77 мен
Абай облысы мәслихатының
2024 жылғы 12 сәуірдегі

Об установлении базовых ставок платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области Абай
Совместные постановление акимата области Абай от 12 апреля 2024 года № 77 и решение маслихата области Абай от 12 апреля 2024 года № 14/104-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 18 апреля 2024 года № 258-18
В соответствии с пунктом 1 статьи 10 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6, подпунктом 8) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",  пунктом 3-1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года № 890 "Об установлении базовых ставок платы за земельные участки", акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат области Абай РЕШИЛ:
1. Установить базовые ставки платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в областном центре, городах областного и районного значения, поселках и сельских населенных пунктах области Абай, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Настоящее совместное постановление акимата области Абай и решение маслихата области Абай вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
Председатель маслихата области Абай
К. Сулейменов
Приложение к совместному
постановлению и решению
акимата области Абай
от 12 апреля 2024 года
№ 77 и
маслихата области Абай
от 12 апреля 2024 года