Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 26/162-VI "Семей қаласының ауылдық округтері мен кенттерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2024 жылғы 16 ақпандағы № 21/123-VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 21 ақпанда № 221-18 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай облысы Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының "Семей қаласының округтері мен кенттерінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 24 мамырдағы № 26/162-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-178 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласы мәслихатының төрағасы
Д. Шакаримов

О признании утратившим силу решения маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2018 года № 26/162-VI "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов и поселков города Семей"
Решение маслихата города Семей области Абай от 16 февраля 2024 года № 21/123-VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 21 февраля 2024 года № 221-18.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Семей области Абай РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельских округов и поселков города Семей" от 24 мая 2018 года № 26/162-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-2-178).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального публикования.
Председатель маслихата города Семей
Д. Шакаримов