Көксу ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 10-20 "Көксу ауданы әкімдігінің регламентiн бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Көксу ауданы әкімінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 04-12 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 2 сәуірде № 190-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес, Көксу ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы әкімінің "Көксу ауданы әкімдігінің регламентiн бекіту туралы" 2015 жылғы 12 қазандағы № 10-20 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3549 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданының әкімі Д. Халелов

О признании утратившим силу решение акима Коксуского района "Об утверждении регламента акимата Коксуского района" от 12 октября 2015 года № 10-20
Решение акима Коксуского района области Жетісу от 1 апреля 2024 года № 04-12. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 2 апреля 2024 года № 190-19
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Коксуского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Коксуского района "Об утверждении регламента акимата Коксуского района" от 12 октября 2015 года № 10-20 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3549).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коксуского района Д. Халелов