Сарқан ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 2 сәуірдегі № 121 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2024 жылы 3 сәуірде № 192-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарқан ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Сарқан ауданы әкімдігінің 2005 жылғы 1 маусымдағы "Мүгедек балаларға қосымша әлеуметтік көмек туралы" № 226 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 57533 болып тіркелген);
2) Сарқан ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі "Сарқан ауданы әкімиятының 2005 жылғы 1 маусымдағы "Мүгедек балаларға қосымша әлеуметтік көмек туралы" № 226 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы" № 87 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 52418 болып тіркелген).
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан ауданының әкімі Г. Маманбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Сарканского района
Постановление акимата Сарканского района области Жетісу от 2 апреля 2024 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 3 апреля 2024 года № 192-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Сарканского района:
1) постановление акимата Сарканского района от 1 июня 2005 года № 226 "О дополнительной социальной помощи детям инвалидам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 57533);
2) постановление акимата Сарканского района от 10 апреля 2010 года № 87 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Сарканского района № 226 "О дополнительной социальной помощи детям инвалидам" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 52418).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарканского района Г. Маманбаев