Мәслихаттың 2020 жылғы 19 тамыздағы № 406 "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 89 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 12 сәуірде № 10175-10 болып тіркелді
Аудан мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыру және өткізу туралы" 2020 жылғы 19 тамыздағы № 406 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9401 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында "Жиналыстарды, митингілерді және пикеттерді ұйымдастыруға және өткізуге арналған мамандандырылған орындар" деген жол жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейбіт жиналыстарды ұйымдастыруға және өткізуге арналған мамандандырылған орындар";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Пикеттеуді жүзеге асыратын адамдар арасындағы ең аз рұқсат етілген қашықтық кемінде 100 метрді құрайды.";
көрсетілген шешімнің 2-қосымшасында 20-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Мынадай объектілердің іргелес аумақтарының шекараларынан 800 метр қашықтықта пикет өткізуге жол берілмейді:
1) жаппай жерлеу орындары;
2) теміржол, су, әуе және автомобиль көлігі объектілері және оларға іргелес аумақтар;
3) ауданның қорғаныс қабілетін, қауіпсіздігін және халықтың тыныс-тіршілігін қамтамасыз ететін ұйымдарға іргелес аумақтар;
4) пайдалану қауіпсіздік техникасының арнайы қағидаларын сақтауды талап ететін қауіпті өндірістік объектілерге және өзге де объектілерге іргелес аумақтар;
5) магистральдық темір жол желілері, магистральдық құбырлар, ұлттық электр желісі, магистральдық байланыс желілері және оларға іргелес аумақтар.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейімбет Майлин аудан маслихатының төрағасы Д. Мартин

О внесении изменений в решение маслихата от 19 августа 2020 года № 406 "Об организации и проведении мирных собраний"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 28 марта 2024 года № 89. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 12 апреля 2024 года № 10175-10
Маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об организации и проведении мирных собраний" от 19 августа 2020 года № 406 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9401) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному решению строку "Специализированные места для организации и проведения собраний, митингов и пикетирования" изложить в новой редакции:
"Специализированные места для организации и проведения мирных собраний";
в приложении 2 к указанному решению пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Минимальное допустимое расстояние между лицами, осуществляющими пикетирование, составляет не менее 100 метров.";
в приложении 2 к указанному решению пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Не допускается проведение пикетирования на расстоянии 800 метров от границ прилегающих территорий следующих объектов:
1) места массовых захоронений;
2) объекты железнодорожного, водного, воздушного и автомобильного транспорта и прилегающих к ним территорий;
3) территории, прилегающие к организациям, обеспечивающим обороноспособность, безопасность района и жизнедеятельность населения;
4) территории, прилегающие к опасным производственным объектам и иным объектам, эксплуатация которых требует соблюдения специальных правил техники безопасности;
5) магистральные железнодорожные сети, магистральные трубопроводы, национальной электрической сети, магистральные линии связи и прилегающие к ним территории.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Беимбета Майлина Д. Мартин