300
"Small" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
25
Павлодар қаласы,
Дачный шағын ауданындағы тынымбақтың ішінде, балалар алаңына қарама-қарсы
200
"Асем" дүкені
бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
26
Павлодар қаласы,
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы,
Мәшһүр Жүсіп атындағы тынымбақтың ішінде,
"Мәшһүр Жүсіп" мешітінің сол жағында
400
"Продуктовый" дүкені
бөлшек сауда (азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
Павлодар қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 12 ақпандағы
№ 160/1 қаулысына
2- қосымша
Павлодар қаласы бойынша стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру маршруттары
Мәшһүр Жүсіп көшесі, " ELEGANT" дүкеніне қарама-қарсы
Катаев көшесі, "DALA" дүкенінің сол жағында
Солтүстік өнеркәсіптік аймақ, Омбы тас жолы, № 85 құрылыстың оң жағындағы бос алаңда
Торайғыров көшесі, "Sulpak" дүкеніне қарама-қарсы
Айманов көшесі, № 46 үйдің сол жағында
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Inmart" дүкеніне қарама-қарсы
Қамзин көшесі, № 3 үйдің сол жағында
Қамзин көшесі, "Шығыс" дүкенінің сол жағында
Қамзин көшесі, № 168 үйдің оң жағында
Қамзин көшесі, № 358 үйдің оң жағында
Катаев көшесі, № 87 үйдің сол жағында
Малайсары батыр көшесі, "Сибирь" дүкеніне қарама-қарсы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, № 170 үйдің оң жағында
Павлов көшесі, № 38 үйдің оң жағында
Ткачев көшесі, Кардиологиялық орталық ғимаратының оң жағында
Торайғыров көшесі, "Inmart" дүкенінің сол жағында
Торайғыров көшесі, "Универсальный" жәрмеңке кешенінің оң жағында
Шәкәрім Құдайбердіұлы көшесі, "Алғыс" сауда үйінің оң жағында
Ткачев көшесі, "Усолка" шағын ауданындағы тынымбақтың ішінде, спорт алаңының сол жағында
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Шаңырақ" тынымбағының ішінде, балалар алаңының сол жағында
Ломов көшесі, Жүсіпбек Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыка – драма театры ғимаратының сол жағында
Ворушин көшесі, Гагарин саябағы, скейтборд алаңының сол жағында
"Металлургтер" тынымбағының ішінде, спорт алаңының оң жағында
жаңа Жағалау, Қаз қонақ, балалар алаңының оң жағында
Дачный шағын ауданындағы тынымбақтың ішінде, балалар алаңына қарама-қарсы
Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, Мәшһүр Жүсіп атындағы тынымбақтың ішінде, "Мәшһүр Жүсіп" мешітінің сол жағында
Павлодар қаласы әкімдігінің
2024 жылғы 12 ақпандағы
№ 160/1 қаулысына
3- қосымша
Павлодар қаласы әкімдігінің күші жойылған қаулыларының тізбесі
1) Павлодар қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі "Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" № 1782/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6968 болып тіркелген);

300
магазин
"Small"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
25
город Павлодар,
внутри сквера в микрорайоне Дачный,
напротив детской площадки
200
магазин
"Асем"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
26
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, внутри сквера имени Мәшһүр Жүсіп, слева от мечети "Мәшһүр Жүсіп"
400
магазин "Продуктовый"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
Приложение 2
к постановлению Акимата
города Павлодара
от 12 февраля 2024 года
№ 160/1
Маршрут размещения нестационарных торговых объектов по городу Павлодар ул. Мәшһүр Жүсіп, напротив магазина "ELEGANT"
ул. Катаева, слева от магазина "DALA"
Северная промышленная зона, Омская трасса, справа от строения 85 на свободной площади
ул. Торайгырова , напротив магазина " Sulpak"
ул. Айманова, слева от дома № 46
пр. Нұрсұлтан Назарбаев, напротив магазина "Inmart"
ул. Камзина, слева от дома № 3
ул. Камзина , слева от магазина "Шығыс"
ул. Камзина, справа от дома № 168
ул. Камзина, справа от дома № 358
ул. Катаева, слева от дома № 87
ул. Малайсары батыра, напротив магазина "Сибирь"
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, справа от дома № 170
ул. Павлова, справа от дома № 38
ул. Ткачева , справа от здания Кардиологического центра
ул. Торайгырова, слева от магазина "Inmart"
ул. Торайгырова, справа от ярмарочного комплекса "Универсальный"
ул. Шәкәрім Құдайбердіұлы , справа от торгового дома "Алғыс"
ул. Ткачева, внутри сквера в микрорайоне "Усольский", слева от спортивной площадки
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, внутри сквера "Шаңырақ", слева от детской площадки
ул. Ломова , слева от здания Павлодарского областного казахского музыкально-драматического театра имени Жусупбека Аймауытова
ул. Ворушина, парк Гагарина, слева от скейтбордной площадки
внутри сквера "Металлургов", справа от спортивной площадки
новая Набережная, Гусиный перелет, справа от детской площадки
внутри сквера в микрорайоне Дачный, напротив детской площадки
проспект Нұрсұлтан Назарбаев, внутри сквера имени Мәшhүр Жүсіп, слева от мечети "Мәшhүр Жүсіп"
Приложение 3
к постановлению
Акимата города Павлодара
от 12 февраля 2024 года
№ 160/1
Перечень постановлений акимата города Павлодара утративших силу
1) Постановление акимата города Павлодара от 23 сентября 2020 года № 1782/6 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6968);

2) Павлодар қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы "Павлодар қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі "Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 1782/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 2081/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 31300 болып тіркелген);
3) Павлодар қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 маусымдағы "Павлодар қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі "Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" № 1782/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 829/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7355-14 болып тіркелген).

2) Постановление акимата города Павлодара от 26 декабря 2022 года № 2081/3 "О внесении изменений в постановление акимата города Павлодара от 23 сентября 2020 года № 1782/6 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 31300);
3) Постановление акимата города Павлодара от 21 июня 2023 года № 829/2 "О внесении изменения в постановление акимата города Павлодара от 23 сентября 2020 года № 1782/6 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7355-14).