Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы "Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 864/10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 19 наурыздағы № 212/3 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 20 наурызда № 7510-14 болып тіркелді
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қазандағы "Ақсу қаласында кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 864/10 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерінің Мемлекеттік тізілімінде № 4770 болып тіркелді) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақсу қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы
Ақсу қаласы әкімдігінің

О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 26 октября 2015 года № 864/10 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 19 марта 2024 года № 212/3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 20 марта 2024 года № 7510-14
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Аксу "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в городе Аксу" от 26 октября 2015 года № 864/10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4770) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Аксу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Дюсимбинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аксуская городская
территориальная избирательная
комиссия
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от

2024 жылғы 19 наурыздағы
№ 212/3 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 26 қазандағы
№ 864/10 қаулысына
қосымша
Кандидаттардың үгіт баспа материалдарын орналастыратын орындары
Р/с
Үгіт баспа материалдарын орналастыру орындары
1
2
Ақсу қаласы
1
М.О. Әуезов көшесі 8, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
2
Астана көшесі 37, Павлодар облысының білім беру басқармасы Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының балалар шығармашылық үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының алдында
3
М.О. Әуезов көшесі 42, "Чайка" дүкенінің оң жағында
4
М.О. Әуезов көшесі 81, "Нива" дүкенінің алдында
5
М.О. Әуезов көшесі 41, "Достық" дүкенінің алдында
6
Астана көшесі 12, "Агидель" сауда үйінің алдында
7
МәншүкМәметова көшесі 11, "Камея" сауда үйінің алдында
8
Астана көшесі 21, "Ауыл" коммуналдық базарының алдында
9
8 Марта көшесі 203, "Юбилейный" дүкенінің сол жағында
Қанаш Қамзин ауылдық округі
10
Алғабас ауылы, Советов көшесі 4А, "Ақсу қаласы Қанаш Қамзин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
11
Айнакөл ауылы, Центральная көшесі 23А, әкімшілік ғимараттың сол жағында
12
Қанаш Қамзин ауылы, Қабылбеков көшесі 15, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Қанаш Қамзин ауылының Қанаш Қамзин атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Достық ауылдық округі
13
Достық ауылы, 2 желі көшесі 34/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Достық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
14
Пограничник ауылы, Алексей Пикало атындағы қиылыс 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Пограничник ауылының Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
15
Береке ауылы, Николай Бердников көшесі 27/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Евгеньевка ауылдық округі
16
Евгеньевка ауылы, Ю. Гагарин көшесі 1,"Юбилейный" дүкенінің алдында
17
Үштерек ауылы, Абылайхан көшесі 21А, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Үштерек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
1
2
Қалқаман ауылдық округі
18
Қалақаман ауылы, Ленин көшесі 20А, стадионның алдында
19
Ақжол ауылы, Школьная көшесі 4/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақжол ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Қызылжар ауылдық округі
20
Қызылжар ауылы, Тәуелсіздік көшесі 1, Ақсу қаласы әкімдігінің "Сәбит Дөнентаев мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны ғимаратының алдында
21
Сарышығанақ ауылы, Молодежная көшесі 10, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Сарышығанақ ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі
22

19 марта 2024 года
№ 212/3
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от
26 октября 2015 года
№ 864/10
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов
п/п
Места размещения агитационных печатных материалов
1
2
город Аксу
1
улица М.О. Ауэзова 8, перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
2
улица Астана 37, перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом детского творчества города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
3
улица М.О. Ауэзова 42, справа от магазина "Чайка"
4
улица М.О. Ауэзова 81, перед магазином "Нива"
5
улица М.О. Ауэзова 41, перед магазином "Достык"
6
улица Астана 12, перед торговым домом "Агидель"
7
улица Маншук Маметова 11,перед торговым домом "Камея"
8
улица Астана 21, перед коммунальным рынком "Ауыл"
9
улица 8 Марта 203, слева от магазина "Юбилейный"
сельский округ Қанаш Қамзин
10
село Алгабас, улица Советов 4А, перед зданием государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Қанаш Қамзин города Аксу"
11
село Айнаколь, улица Центральная 23А, слева от административного здания
12
село Қанаш Қамзин, улица Кабылбекова 15, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Қанаш Қамзин села Қанаш Қамзин" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Достыкский сельский округ
13
село Достык, улица 2 Линия 34/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Достыкская средняя школа" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
14
село Пограничник, переулок имени Алексея Пикало 1, перед зданием коммунального государственного учреждение "Средняя школа имени Бауыржана Момышулы села Пограничник" отдела образования города Аксу, управления образовании Павлодарской области"
15
село Береке, улица Николая Бердникова 27/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Береке" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Евгеньевский сельский округ
16
село Евгеньевка, улица Ю. Гагарина, перед магазином "Юбилейный"
17
село Уштерек, улица Абылайхан 21А, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Уштерек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
1
2
Калкаманский сельский округ
18
село Калкаман, улица Ленина 20А, перед стадионом
19
село Акжол, улица Школьная 4/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Акжол" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Кызылжарский сельский округ
20
село Кызылжар, улица Тәуелсіздік 1, перед зданием КДЦ села Кызылжар государственного коммунального казенного предприятия "Дворец культуры Сабита Донентаева" акимата города Аксу
21
село Сарышыганак, улица Молодежная 10, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Сарышыганак" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
Сельский округ имени Мамаита Омарова
22

Еңбек ауылы, Ардагерлер көшесі 17/1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Еңбек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
23
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы, Ш. Арғынбаев көшесі 1, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында
24

село Енбек, улица Ардагерлер 17/1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа села Енбек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
23
село имени Мамаита Омарова, улица Ш. Аргынбаева 1, перед зданием коммунального государственного учреждения "Жамбылская средняя школа" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
24

Құркөл ауылы, 40 лет победы көшесі 9, Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Құркөл ауылының Дөнентаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдында

село Курколь, улица 40 лет победы 9, перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Донентаева села Курколь" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области