Исатай ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 ақпандағы № 74-VIII шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 28 ақпанда № 5140-06 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы Кодексінің 696-3 бабының 5-тармағына сәйкес, Исатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде төлем кезінен ұсталатын салықтарды қоспағанда, корпоративтік немесе жеке табыс салығының мөлшерлемесінің мөлшері салықтық кезеңде алынған (алынуға жататын) кірістер бойынша 4 (төрт) пайыздан 2 (екі) пайызға төмендетілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Мәслихат төрағасы А. Рахметов

О понижении размера ставки при применении специального налогового режима розничного налога по Исатайскому району
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 27 февраля 2024 года № 74-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 28 февраля 2024 года № 5140-06
В соответствии с пунктом 5 статьи 696-3 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Исатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки корпоративного или индивидуального подоходного налога за исключением налогов, удерживаевмых у источника выплаты, при применении специального налогового режима розничного налога по Исатайскому району с 4 (четырех) процентов на 2 (два) процента по доходам, полученным (подлежащим получению) за налоговый период.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата А. Рахметов